Elektroninių parduotuvių kūrimas

internetiniu svetainiu kurimas

Nauda verslui

Pigesnė eksploatacija

Elektroninės parduotuvės gali būti efektyvesnės ir mažiau brangios nei tradicinės fizinės parduotuvės. Jūs galite sutaupyti nuomos, darbuotojų atlyginimo ir kitų išlaidų.

Prieinamumas 24/7

Internetinė svetainė veikia visą parą, suteikdama klientams galimybę naršyti ir pirkti produktus ar paslaugas bet kuriuo metu.

Skaitmeninė rinkodara

Elektroninės parduotuvės leidžia naudoti skaitmeninės rinkodaros metodus, tokius kaip SEO, PPC reklama, el. pašto rinkodara ir socialinės medijos reklama, kad pritrauktumėte klientus ir padidintumėte pardavimus.

Sekimas ir analizė

Internetinės parduotuvės suteikia galimybę stebėti ir analizuoti klientų elgesį, tai padeda tobulinti svetainės veikimą ir konversijas.

Ką gausite?

Skirtingos TVS

El. parduotuvė bus sukurta naudojant WooCommerce arba Shopify turinio valdymo sistemą (TVS).

Responsive dizainas

Elektroninė parduotuvė prisitaiko prie visų įrenginių tipų(kompiuteris, telefonas, planšetė).

Mokėjimų integracija

Iš gausaus mokėjimų būdų galėsite pasirinkti Lietuvos ar užsienio rinkai pritaikytus mokėjimus, o mes atliksime techninį darbą ir juos integruosime į jūsų parduotuvę.

Pristatymo Integracija

Iš gausaus pristatymo būdų galėsite pasirinkti Lietuvos ar užsienio rinkai pritaikytus pristatymus, o mes atliksime techninį darbą ir juos integruosime į jūsų parduotuvę.

Lengvas valdymas

Galėsite koreguoti prekių aprašymus, kainas, keisti prekių nuotraukas bei stebėti savo veiklos rezultatus el. parduotuvės valdymo panelėje.

Kitos paslaugos

Internetinių svetainių kūrimas

Internetinė svetainė yra nepakeičiamas įrankis šių dienų versle, padedantis augti ir pasiekti didesnę auditoriją. Mes kuriame profesionalias ir šiuolaikiškas internetines svetaines. Verslas atrodys patikimas, inovatyvus ir patrauklus klientui

Logotipų kūrimas

Nuo šios vietos prasideda kiekvienos įmonės gyvenimas. Logotipas- tai lyg atskaitos taškas, nuo kurio kuriama prekės ženklo ar paslaugos istorija bei žinutė, kuria komunikuos būsimas ženklas savo gyvavimo laikotarpiu

Internetinių svetainių priežiūra

Norėdami turėti lankomą ir  mėgstamą svetainę, turite ją puoselėti. Kad palaikytumėte savo internetinės svetainės gyvybę, reikalinga svetainės priežiūra. Svetainės administravimo darbus galite patikėti mums