,,Shopify” ir ,,WooCommerce”: Kuria el. prekybos platformą pasirinkti?

Šaindien pristatome dviejų populiariausių elektroninės prekybos platformų, „Shopify“ ir „WooCommerce“ palyginimą. Elektroninės prekybos plėtra pastaraisiais metais sparčiai augo, o šiame straipsnyje panagrinėsime, kuri platforma gali geriausiai atitikti jūsų poreikius.

Shopify vs WooCommerce

Kaip pasirinkti tinkamą elektroninės parduotuvės platformą?

Pradėsime nuo trijų svarbiausių kriterijų: techninių žinių ir patirties, biudžeto ir verslo plano. Nagrinėsime, kaip šie faktoriai gali paveikti tinkamiausios platformos pasirinkimą.

Shopify: Privalumai ir Trūkumai

„Shopify“ yra viena iš lyderiaujančių elektroninės prekybos platformų, pasižyminti integruotu serverio talpinimo sprendimu ir aukštos kokybės klientų aptarnavimu. Tačiau, reikia atkreipti dėmesį, kad keičiant dizainą gali prireikti programavimo žinių, o 2% atsiskaitymo operacijos mokestis gali būti didokas.

WooCommerce: Privalumai ir Trūkumai

„WooCommerce“ yra „WordPress“ svetainėje integruojama platforma, pasižyminti neribotomis redagavimo ir didelėmis SEO galimybėmis. Tačiau reikalauja daugiau techninių žinių ir serveriopriežiūros. Trūkumų sąraše – 24/7 klientų aptarnavimo nebuvimas ir sudėtingas „WordPress“ diegimas.

Kuri platforma gali būti tinkamiausia?

Abi platformos turi savo stiprybes ir silpnybes, o galutinį pasirinkimą turėtų lemti individualūs poreikiai. „Shopify“ siūlo greitą ir paprastą internetinės parduotuvės kūrimą be didelių techninių žinių, o „WooCommerce“ suteikia didesnę laisvę ir kontrolę, bet reikalauja daugiau techninės patirties. Svarbu atsižvelgti į tai, ko jūsų verslas iš tikrųjų reikalauja.

Rekomendacijos

Rinkitės „Shopify“, jei:

  • Neturite parduotuvių kūrimo patirties;
  • Nenorite atskirai ieškoti kur patalpinti parduotuvę;
  • Norite gauti pagalbą 24/7.
  • Pasirinkite „WooCommerce“, jei:
    • Jau turite „WordPress“ svetainę arba turite techninių žinių;
    • Norite turėti daugiau dizaino galimybių;
    • Nenorite mokėti kas mėnesinio palaikymo mokesčio;

Išvados

„Shopify“ ir „WooCommerce“ turi savo privalumus ir trūkumus, o galutinį pasirinkimą turėtų nulemti jūsų verslo poreikiai ir techninė patirtis. Apsvarstę pateiktus argumentus, galite pasirinkti tinkamiausią platformą savo elektroninei parduotuvei.

Jeigu norite, kad el. parduotuvę jums sukurtų profesionalai, galite kreiptis į mus – Digid.

Scroll to Top